15KDW "Skamandros"

15 kdw "Skamandros"


#16 2007-10-09 18:30:46

Lis Elemis ;-)

mistrz

Zarejestrowany: 2007-03-17
Posty: 421
Punktów :   

Re: co sadzicie o szkole???

Tak jest (; A ja jutro biore wiarówe i ide zaszczelić taką jedną babe z niemca. Bedzie św. spokuj. Niedośc ze głucha to jeszcze korba jej odwala i to coraz cześciej:(

Offline

 

#17 2007-10-09 18:33:00

widelec

mistrz

9053823
Zarejestrowany: 2007-08-30
Posty: 407
Punktów :   

Re: co sadzicie o szkole???

drużynowa napisał:

Poza tym nauczyciel tez człowiek i jednych lubi bardziej innych mniej bez żadnego wyraźnego powodu!!! ( a niektórych nie lubi z bardzo konkretnych powodów)

to znaczy ze nas druhna musi lubiec skoro przelozyla druhna sprawdzian


Grzeczne dziewczynki pójdą do nieba, niegrzeczne dostaną się wszędzie...

Offline

 

#18 2007-10-09 18:38:28

kasiula197

Administrator

7042014
Zarejestrowany: 2007-03-02
Posty: 310
Punktów :   

Re: co sadzicie o szkole???

widelcu nas sie nie da nie lubic


mija czas i każdy z nas, choć ten sam, jest inny....

Offline

 

#19 2007-10-09 18:43:11

widelec

mistrz

9053823
Zarejestrowany: 2007-08-30
Posty: 407
Punktów :   

Re: co sadzicie o szkole???

no w sumie tak my sie nie damy tak latwo splawic co udowodnilysmy dzisiaj stojac 20 minut pod pokojem nauczycielskim


Grzeczne dziewczynki pójdą do nieba, niegrzeczne dostaną się wszędzie...

Offline

 

#20 2007-10-09 19:10:27

stary_druh

weteran

Zarejestrowany: 2007-03-21
Posty: 236
Punktów :   

Re: co sadzicie o szkole???

az dziw bierze ze nikt nie skomentowal mojego posta na temat "naszej" szkoly.....
a jesli chodzi o nauczycieli to takich z ciekawym podejsciem bylo jeszcze conajmniej 3 za moich czasów:
1) Marek Kmiecik
2) Tomasz Gucwa
3) Stanisław Korzonek

Offline

 

#21 2007-10-09 19:27:32

druzynowa

weteran

Zarejestrowany: 2007-03-16
Posty: 250
Punktów :   

Re: co sadzicie o szkole???

Myślę, że dalej są ( oczywiście już bez Korzonka bo już nie uczy). Co do poziomu to chyba masz rację (szczególnie jeżeli chodzi o ekonomik, ale poziom jest związany niestety też z możliwościami uczniów).
Ze statystyk w ostatnich latach widać jednak wyraźnie że ostatnio jest raczej dobrze !!!!

Offline

 

#22 2007-10-09 19:31:06

stary_druh

weteran

Zarejestrowany: 2007-03-21
Posty: 236
Punktów :   

Re: co sadzicie o szkole???

niezgodze sie z tym ze to zalezy od uczniów. Poziom nauczania zalezy tylko i wylacznie od kadry nauczycielskiej i kierownictwa szkoly!!! to oni wlasna praca i zalozeniami edukacyjnymi tworza poziom nauczania - jesli uczen jest slaby to poprostu odpada...przykro mi ale taka jest prawda. A za moich czasow szczegolnie ekonomik byl przechowalnia(przepychalnia) kazdego kto niechcial isc do zawodowki. Uwazam ze zrobiono niektorym krzywde dopuszczajac do matury.....
kurde ale sie wymadrzam...

Offline

 

#23 2007-10-09 20:03:18

Lis Elemis ;-)

mistrz

Zarejestrowany: 2007-03-17
Posty: 421
Punktów :   

Re: co sadzicie o szkole???

Słuchaj ja uczę się w ekonomiku i powiem ci ze wcale nie jest tak pięknie i códownie:( Bo powiem ci ze to ze   mamy mniej materiału od lo to nieznaczy ze jesteśmy ciensi. Bo w 4 lata mamy tak samo jak i oni przez 3 wiec nie ma różnicy a przeciesz u nas dochodzą takze przedmioty zawodowe jak rachunkowośc czy ekonomika i organizacja przedsiębiorstw i wiele innych. Wcale nie jest tak pięknie! Oczywiście lo ma gorzej bo ma wiecej przedmiotów na danym profilu np bilogia ma 4 czy 5 hemi ale to wiąze się z profilem ale pozatym jest tak samo ci sami nauczyciele uczą i tu i tu takze ja nie widzę róznicy.

Offline

 

#24 2007-10-09 20:34:06

stary_druh

weteran

Zarejestrowany: 2007-03-21
Posty: 236
Punktów :   

Re: co sadzicie o szkole???

a kto mowi ze jest pieknie?ja tez skonczylem ekonomika i wiem z wlasnego doswiadczenia ze te moje piatki byly malo warte w spotkaniu z rzeczywistoscia uczelniana!!!masz racje mielismy przedmioty zawodowe, ktore tak naprawde niczego madrego nie wnosily. Ludzie ktorzy poszli na ekonomie czy zarzadzanie , uczyli sie tego od nowa. Ja przekonalem sie na wlasnej skorze jak bylem cienki z matematyki....i w sumie musialem na pierwszym roku studiow nadrabiac zaleglosci z liceum. A mowiac o poziomie nauczania i krzywdzie wyrzadzonej uczniom ktorzy nie powinni , a zdali mature.....to wynikiem bylo wlasnie to ze w chwili obecnej maja TYLKO, a moze AZ srednie wyksztalcenie i zadnego konkretnego fachu w rece.

Naprawde nie chce nikogo obrazac, ale z perspektywy czasu tak wlasnie to postrzegam

Offline

 

#25 2007-10-09 21:17:24

druzynowa

weteran

Zarejestrowany: 2007-03-16
Posty: 250
Punktów :   

Re: co sadzicie o szkole???

tu sie nikt nie obraża, ale teraz w klasach ekonomicznych jest mało ludzi, jeżeli kilku odpadnie ( i odpadają w klasie Elemisa jest już  ich chyba 16) to po prostu klasy nie będzie i będą dojeżdżać do Kłobucka i prawda jest taka, że te technika nie przygotowują na studia tylko dają wykształcenie średnie...

Offline

 

#26 2007-10-09 23:44:33

paszczi2

weteran

5257280
Zarejestrowany: 2007-06-19
Posty: 162
Punktów :   

Re: co sadzicie o szkole???

to znaczy ze nas druhna musi lubiec skoro przelozyla druhna sprawdzian

To znaczy,że drużynowa,chyba wyraża ambiwalentne uczucia wobec mojej osoby,bo kiedy ja dziś prosiłam o przełożenie sprawdzianu to usłyszałam kategoryczne "NIE" czuję się bardzo zdegustowana i zaskoczona potraktowaniem mojej osoby w sposób neutralny, tudzież raniący mnie na wskroś !!


"Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji." - art. 54 ust. 1. Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej

Offline

 

#27 2007-10-10 06:43:34

widelec

mistrz

9053823
Zarejestrowany: 2007-08-30
Posty: 407
Punktów :   

Re: co sadzicie o szkole???

paszczi bo poszlas sama. u nas zadzialala presja tlumu


Grzeczne dziewczynki pójdą do nieba, niegrzeczne dostaną się wszędzie...

Offline

 

#28 2007-10-10 09:47:46

stary_druh

weteran

Zarejestrowany: 2007-03-21
Posty: 236
Punktów :   

Re: co sadzicie o szkole???

drużynowa napisał:

i prawda jest taka, że te technika nie przygotowują na studia tylko dają wykształcenie średnie...

czyli wedlug mnie nic nie daja!!! w dzisiejszych czasach nikt nie patrzy na srednie wyksztalcenie...albo masz fach (zawod) w reku, albo masz skonczone studia i najlepiej doswiadczenie.

dlatego mowie ze ekonomik to kompletna porazka....bo jesli ktos chce, ma ambicje isc na studia to poziom nauczania w LE mu nie pomaga...raczej przeszkadza, bo uczen majac w nim piatki dochodzi do stwierdzenia ze "kurde dobry jestem, zdolny" i nagle czeka go zimny prysznic.

powtarzam jeszcze raz nikogo nie chce urazic....wiem ze sa uczniowie zdolni i wybijajacy sie ponad przecietnosc i oni i tak sobie poradza....nawet po ekonomiku

przyklad z zycia: mam kolege ktory myslal ze jest tlumok wiec poszedl do zawodowki, po zawodowce dal sie namowic na technikum dla doroslych....w chwili obecnej zaczal 2 rok studiow w wyzszej szkole pożarnictwa w warszawie....jestem pod wrazeniem jego determinacji i CHECI

Offline

 

#29 2007-10-10 14:11:44

kasiula197

Administrator

7042014
Zarejestrowany: 2007-03-02
Posty: 310
Punktów :   

Re: co sadzicie o szkole???

a ja coraz bardziej lubie pania Wrone:) dzisiaj nam zrobila kolejny prezent i nie przyszla i jutro tez jej nie bedzie


mija czas i każdy z nas, choć ten sam, jest inny....

Offline

 

#30 2007-10-10 15:37:50

druzynowa

weteran

Zarejestrowany: 2007-03-16
Posty: 250
Punktów :   

Re: co sadzicie o szkole???

co do Roberta to masz rację, ale są ludzie którym to pasuje (czyli szkoła, którą dosyć łatwo przejść i koniec i naprawdę ostatnio oni zdecydowanie przeważają)
Odpowiadam Paszczi nie potraktowałam cię obojętnie, tylko po pierwsze musiałam to przemyśleć
po drugie zaatakowałaś mnie zaraz na wejściu nawet nie bardzo wiedziałam o co chodzi
po trzecie presja tłumu rzeczywiście jest większa
Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.szczeppangea.pun.pl www.weight-loss.pun.pl www.narutoxgierka.pun.pl www.geouwr.pun.pl www.gnpbf.pun.pl